Nabídka

Asistentka prodeje pro velkoobchod RVC sportswear

30.8.2017

Informace o pracovním místě

RVC sportswear přijme asistentku na velkoobchod se sportovním oblečením a doplňky značky RVC ve Zlíně.

Náplň práce: Maloobchodní a velkoobchodní prodej, práce s e-shopem, administrativní činnost.

Informace o pozici:
Místo pracoviště: Zlín
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Požadované vzdělání: Středoškolské s maturitou

Prosíme o zaslání životopisu s aktuální fotografií.

Požadujeme základní znalosti práce na PC, zkušenosti s jednáním se zákazníky, zodpovědnost, spolehlivost, vytrvalost. Orientace ve skladovém účetnictví (MRP), nebo zkušenosti s prací v e-shopu výhodou.
Nabízíme

Základní plat: 18 000 Kč/měsíc
Pracovní doba: po - pá (8.30 - 17.00)
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou s tříměsíční zkušební dobou.

Jméno:Robert Vrba
Firma:RVC sportswear s.r.o.
Adresa:Pasecká 5575
www:www.rvc.cz
Telefon:
Asistentka prodeje pro velkoobchod RVC sportswear - fotografie č.1