Nabídka

Specialist(k)a veřejných zakázek

5.3.2018

SPECIALISTA/SPECIALISTKA VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK
Charakteristika pozice a náplň práce:
• Správa procesu zadávání veřejných zakázek ve spolupráci s advokáty
• organizační zajišťování agendy zadávání veřejných zakázek včetně administrace v režimu zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek (ZZVZ), tj. zpracování, protokolů, rozhodnutí a obdobných dokumentů souvisejících s administrovaným zadávacím řízením,
• obsluha elektronických nástrojů (profil zadavatele, Věstník veřejných zakázek, interní organizace)
• evidence veřejných zakázek, vedení dokumentace o veřejných zakázkách.
Požadujeme:
• min. středoškolské, vyšší odborné vzdělání ekonomického, právnického nebo administrativního (obchodního) zaměření
• znalost procesů zadávání veřejných zakázek velmi nutná
• praxe minimálně 1 rok s hlavní náplní v oblasti veřejných zakázek
• velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC (MS Office) nutná
• znalost anglického jazyka
Nabízíme:
• zaměstnání v centru Prahy
• zázemí stabilní advokátní kanceláře
• zaměstnanecké výhody.
Předpokládaný termín nástupu 1. 4. 2018 nebo dle dohody.
Strukturovaný životopis a prosím zašlete na cv.vz@seznam.cz