Nabídka

Administrátor cenných papírů/Security Administrato

9.3.2018

Pro našeho významného klienta, společnost působící v oblasti financí a cenných papírů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Administrátor cenných papírů/ Security Administrator.
Náplň práce:
• Správa a nastavení databáze cenných papírů
• Analýza podmínek každého vydání cenných papírů v souladu kritérii způsobilosti, kontrola shody
• Kontrola požadavků kladených na zapsání cenných papírů, dohled a vyžadování doplnění potřebných dokumentů
• Monitorování schránek a úzká spolupráce s operačními centry ve světě
• Každodenní komunikace v anglickém jazyce s vydavateli cenných papírů
• Komunikace s depozitáři a/nebo různými agenty v různých zemích po celém světě a s interními jednotkami
• Získávání chybějících informací od účastníků trhu
• Řešení neúplných a zamítnutých pokynů
• Poskytování odpovědí na všechny interní / externí zákaznické dotazy
• Správa dotazů od zákazníků
• Účast na dalším rozvoji budoucích fází služeb, účast na konkrétních projektech
• Příprava statistik a reportů pro management
• Testování nových funkcí systému, identifikace nedostatků
• Školení ostatních zaměstnanců
Požadujeme:
• SŠ vzdělání (ekonomické vzdělání výhodou)
• Zájem o oblast financí a cenných papírů, zkušenost z finanční oblasti výhodou
• Pokročilá komunikativní znalost anglického jazyka – slovem i písmen, další jazyk výhodou
• Smysl pro detail, preciznost, zodpovědnost
• Proklientský přístup
• Analytické myšlení
• Výborné komunikační dovednosti
• Schopnost začlenit se do multikulturního prostředí
• Zkušenost v Back office výhodou
Nabízíme:
• Zajímavou práci ve stabilní mezinárodní společnosti
• Motivující finanční ohodnocení a řadu pracovních benefitů
• Každodenní využívání anglického jazyka, případně dalších cizích jazyků
• Denní práci v multikulturním týmu
• Možnost naučit se mnoho od zkušených kolegů
• Podporu dalšího vzdělávání, možnost účastnit se zajímavých projektů

V případě, že Vás nabídka oslovila, neváhejte nám zaslat Vaše CV.

Děkujeme.

Billanc Partners ČR