Nabídka

Asistentka jednatele

21.3.2018

Česká společnost hledá pracovnici na pozici asistentka jednatele společnosti.

Náplň práce:
- zajištění administrativního chodu kanceláře
- péče o chod kanceláře
- fakturace v Ekonomickém systému Pohoda, příprava podkladů pro účetního
- práce v programech MS Office, tvorba prezentací

Požadujeme:
- SŠ vzdělání s maturitou
- znalost Ekonomického systému Pohoda (faktury, dodací listy, pokladní doklady)
- základy účetnictví
- práce na PC na úrovni uživatele, tj. MS Office (Word, Excel, Publisher), internet
- znalost grafického programu Adobe Photoshop
- znalost anglického jazyka slovem i písmem
- ŘP skup. B, aktivní řidič
- pečlivost, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup k práci

Nabízíme:
- práci na HPP
- pracovní dobu od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00 hodin
- dobré platové ohodnocení

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, pošlete nám strukturovaný životopis s motivačním dopisem na email: info@csoi.eu