Nabídka

Administrativní pracovnice na ŽL

19.9.2018

Obchodní a stavební společnost hledáme vhodného kandidáta na pozici Administrativní pracovnice na ŽL.
Náplň práce:
Administrativní podpora společnosti
Příjem a kontrola dodacích listů
Vystavování fakturačních dokladů
Výjezdy k objektům po Praze
Požadavky: vzdělání středoškolské/ vysokoškolské s maturitou, realitní obor výhodou, praxe min. 2 roky v administrativě, znalost MS Office, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilita, vysoké pracovní nasazení, komunikativnost. Výborná znalost RJ, ČJ a AJ. Řidičský průkaz sk. B
Pracovní doba:Po-Pa 8:00 - 17:00 hod./ dle dohody/
Mzda: 23.500 - 30.000 Kč,-
Termín nástupu ihned.
Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj životopis na e-mail:. eco.manager@seznam.cz
Pro bližší informace volejte 777 755 290

Jméno:
Firma:
Adresa:
www:
Telefon:777 755 290