Nabídka

Recepční objektu ( nástup IHNED )

10.1.2018

Společnost AGP PLUS SERVICE s.r.o. přijme na dohodu o provedení práce recepční objektu na dočasnou výpomoc (zástup za dlouhodobou pracovní neschopnost).
Místo výkonu práce: Hradec Králové
Náplň práce: - přepojování telefonních hovorů
- evidence návštěvníků a došlých zásilek
- přehledová a informační činnost
Požadujeme: - bezúhonnost (čistý výpis z RT)
- spolehlivost, komunikativnost a příjemné vystupování
- základní obsluhu PC (elektronická pošta, práce s
internetem, word, excel)
- AJ na komunikativní úrovni
Nabízíme: - odměna 100,00 Kč / hod.
- pracovní doba Po - Pá od 7:00 do 15:00 hodin
- Možnost nástupu IHNED
V případě vašeho zájmu nás kontaktujte na tel. čísle 603 231 510 nebo zašlete svůj životopis na e-mail: hana.krystofova@agpplus.cz

Jméno:
Firma:
Adresa:
www:
Telefon:603231510