Nabídka

pekař/pekařka Čestlice 130 Kč/hod.

12.9.2017

Pro provozovnu v Čestlicích hledáme spolehlivé brigádníky na pozici pekař/pekařka.

Účel práce:
Zajištění včasné výrovy pečiva při dodržení stanovených technologických postupů s minimalizací ztrát ve výrobě.

Pracovní náplň:
- Dodržování firemních standardů ve výrobní činnosti
- Výroba sortimentu při dodržování stanovených technologických postupů a receptur
- Řádná obsluha vybavení pekárny
- Aktivní přístup k odstranění závad na technologickém vybavení
- Další činnosti podle pokynu nadřízeného v rámci sjednaného druhu práce

Požadujeme:
- Praxe v pekárenství, zkušenosti s mícháním těst a pečením
- Výhodou jsou zkušenosti s řemeslnou pekárnou
- Vysoké nároky na hygienu a uspořádání pracovního prostoru
- Časová flexibilita
- Ochota učit se novým věcem
- Potravinářský průkaz
- Čistý TR
Nabízíme:
- Mzdové ohodnocení 130 Kč/hod.
- Směny – PO, ÚT, STŘ, ČTVR, PÁ –06.00 – 14.30 hodin
- Směny - NE, PO, ÚT, STŘ, ČTVR – 21.00 –05.00 hodin
- Přátelský kolektiv

V případě zájmu pište na kancelar@abzakovo.eu nebo volejte 774 222 847 p. Kanávorová.

Jméno:Monika Kanávorová
Firma:Abzakovo spol. s.r.o.
Adresa:Spálená 10, Praha 1
www:
Telefon:774222847