Nabídka

Operátor výroby

12.3.2018

Hledáte dočasnou brigádu? Jste z Pardubic nebo blízkého okolí? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět. Vezměte kamarády či své příbuzné a pracujte spolu - práce Vás bude více bavit.

Náplň práce:
- Manipulace s výrobky
- Kontrola, štítkování a balení počítačových klávesnic
- Práce vhodná pro ženy i muže

Co Vám nabízíme:
- Brigádu ve dvou až třísměnném provozu zhruba na 1 měsíc - možnost prodloužení
- Mzdu 85 Kč/hod + 5 Kč bonusová složka
- Stravenky v hodnotě 80 Kč

Co od Vás očekáváme:
- Čistý trestní rejstřík
- Praxe ve výrobě výhodou
- Flexibilitu

Napište nám, zavolejte nebo nás navštivte:
Email: katerina.stastna@randstad.cz Tel: 602 679 854
Randstad s.r.o., Havlíčkova 404, 500 02 Hradec Králové

Jméno:Katka Šťastná
Firma:
Adresa:Havlíčkova 404/2
www:
Telefon:602679854