Nabídka

Práca v sklade s elektronikou

14.9.2017

Pre nášho klienta v Boru u Tachova (Česká republika), hľadáme pracovníkov na pozíciu skladník v sklade elektroniky (pc, tlačiarne, tablety, telefóny a pod.).
Práca je vhodná pre mužov, ženy ale aj páry, pre všetkých, ktorí radi pracujú v kolektíve
Náplň práce: zoskladňovanie a vyskladňovanie tovaru, štítkovanie, balenie zásielok, kompletovanie objednávky, obsluha VZV.
Mzda hodinová 90-100 Kč v čistom
Dochádzkový bonus až 4500 Kč-mesačne
Ubytovanie, stravovanie, doprava do práce/ z práce - zdarma
Ubytovanie sa nachádza v blízkosti Mariánských Lázních - pekná lokalita, veľa možností na využitie voľného času. V prípade zabezpečenia si vlastného bývania ( podnájom ) - príspevok na bývanie. 8 hod . smeny + možnosť nadčasov a ďalších bonusov za práce nadčas
Možnosť týždenných záloh
Požiadavky - čistý register trestov!
Pre viac info. wrapeu.sro@gmail.com, +421948000457

Jméno:Mgr. Viera eu Kvočková
Firma:WRAP eu, s.r.o.
Adresa:Žitná 1578/52, 12000
www:
Telefon:+421948000457

Zaujal vás tento inzerát? Ukažte ho svým přátelům.

TOPování inzerátu
Zvýhodněte svůj inzerát před konkurencí na 20 dní jen za 30Kč .

Váš email
Text odpovědi na inzerát