Nabídka

Operátor skladu, řidič retraku 26.500 – 32.000 Kč/

10.1.2018

Operátor skladu, řidič retraku 26.500 – 32.000 Kč/měs.
Nástup: Ihned
Pracoviště: Nová Hospoda
Pracovní doba: Třísměnný provoz Po-Pá
Nabízíme:
- Práce na HPP
- Mzda: 26.500 – 32.000 Kč/měs.
- Stravenky 70 Kč
- Příspěvek na dopravu
- Možnost týdenních záloh

Požadujeme:
- SOU/SŠ vzdělání
- Schopnost samostatné práce
- Ochotu práce v 3směnném provozu
- Praxe s retrakem výhodou - možnost dodělání průkazu na retrak
Náplň práce:
- Příprava objednávek dle požadavků zákazníka a dle přidělené dokumentace a procesu
- Vykládka a nakládka zboží
- Balení, etiketování, kompletace zboží
- Provádění skladových prací pomocí manipulační techniky – retraku

V případě zájmu nás kontaktujte na čísle 601 311 311 nebo zašlete sms ve tvaru "PRACE NOVA HOSPODA" a my se Vám ozveme zpět. Můžete také zaslat Váš životopis na email praha@workservice.cz.

Jméno:
Firma:Work Service Czech s.r.o.
Adresa:
www:www.workservice.cz
Telefon:601311311