Nabídka

Systémový inženýr – OBJ1558

11.9.2017

Pracovní náplň:

- analýza a systematizace požadavků zákazníka
- budování vztahů se zákazníky
- efektivní řízení procesů v organizaci
- vyhodnocení a specifikace interdisciplinárních požadavků
- správa Doors db, vytváření a údržba metrik (kontrola stavu zpracování požadavků)
- definování vývojových fází produktu podle zadaných postupů

Požadujeme:

- min. SŠ vzdělání v oboru elektrotechniky nebo IT
- výborná orientace v oblasti HW
- schopnost řídit všechny fáze řešení technického případu či služby
- AJ nebo NJ na pokročilé (komunikativní) úrovni
- chuť pracovat v týmu

Nabízíme:

- zázemí stabilní společnosti
- týden dovolené navíc
- benefity (ozdravní a jubilejní balíček, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění a dětskou rekreaci, slevu na telefon,…)
- možnost rozvoje a vzdělávání
- místo pracoviště – oblast Praha Východ

Jméno:Erika Krátká
Firma:Žirafa.cz
Adresa:
www:
Telefon:724 101 622
Systémový inženýr – OBJ1558 - fotografie č.1