Nabídka

Specialista elektro

6.2.2018

Chcete využít Vaše elektro-technické vzdělání a vyhlášku 50/78 Sb. §6? Bavilo by Vás řešit elektro-projekty se zákazníky? Umíte alespoň trochu anglicky, pro případné řešení e-mailové komunikace? Jste kreativní a láká Vás míra samostatnosti a zároveň být za svou práci zodpovědný? Chtěli byste občas změnu a za zákazníky také cestovat?

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?
Řešení projektů se zákazníky – elektročást
Objednávání elektromateriálu dle projektové dokumentace a následná kontrola dodaného materiálu
Zadávání dat do systému
Technická podpora pro zákazníky
Účast u realizací některých projektů v ČR příp. v zahraničí

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Zázemí rozvíjející se společnosti s přátelskou atmosférou
Platové ohodnocení dle zkušeností
Možnost služebního bytu
8 hod. prac. doba (žádné směny, volné víkendy)
Osobní a profesní rozvoj
Závodní jídelna s příspěvkem na stravování
Možnost získání revizních zkoušek pro elektrická a plynová zařízení

Jméno:Šárka Sedlářová
Firma:Nový Start
Adresa:Karlovo nám. 62/51, 67401 Třebíč
www:www.novystart.com
Telefon:777667843
Specialista elektro - fotografie č.1