Nabídka

OBCHODNÍ MANAŽER / 45000 - 75000,-

12.10.2017

Náplň práce:
o analýza trhu a akvizice firem v úrovni top managementu
o identifikace nových obchodních příležitostí
o nastavení obchodní strategie a úprava služeb dle potřeb klienta
o vytváření a udržování dobrých vztahů s klíčovými klienty po celé ČR
o pravidelné reportování pracovní činnosti, obchodních schůzek, výsledků a dalších ukazatelů
o jednání s náročným zákazníkem
o řízení svěřeného portfolia
o dosahování požadovaných cílů
o vedení obchodních jednání
o komunikace s vedením společnosti
Požadujeme:
o min. SŠ vzdělání
o ANJ nebo NJ na komunikativní úrovni
o zkušenost s akvizicí podmínkou
o samostatná a výkonově orientovaná osobnost
o vyjednávací schopnosti
o reprezentativní vystupování
o časová flexibilita
o schopnost identifikace nových obchodních příležitostí a aktivního řízení obchodních vztahů
o silná orientace na dosažení cílů
o výborné komunikační, prezentační a organizační schopnosti
o znalost práce na PC (MS Office, Excel)
o řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
o ochotu cestovat
o proaktivní přístup, iniciativu
Nabízíme:
o finanční ohodnocení 45.000 - 75.000 Kč
o budování značky v rámci Evropy
o služební automobil, notebook, mobil, tablet
o práce v dynamické společnosti
o možnost profesního rozvoje a kariérní růstu
o přátelský kolektiv
o práce v mezinárodním týmu

Termín nástupu: ihned, popř. dohodou
Místo výkonu práce: Ostrava (centrála), působnost po celé ČR

Jméno:Golová
Firma:Tempo Training & Consulting
Adresa:Ostrava
www:
Telefon:732494062
OBCHODNÍ MANAŽER / 45000 - 75000,- - fotografie č.1