Nabídka

Web programátor senior/PHP programátor

9.3.2018

Pro našeho významného klienta, stabilní a prosperující společnost, v současné době exkluzivně obsazujeme pozici Web programátor senior/PHP programátor.
Náplň práce:
• údržba a tvorba webových aplikací
• orientace a nalezení problémů ve stávajícím kódu
• vývoj a aktualizace aplikací
• návrhy řešení a jejich implementace

Požadujeme:
• velmi dobrou znalost PHP – objektové programování, vícevrstvá architektura, návrhové vzory, konfigurace PHP
• minimálně roční praxi v oboru
• orientaci ve webové problematice a otázkách bezpečnosti na webu
• znalost SQL (znalost Oracle databáze a jazyka PL/SQL výhodou)
• znalost CSS a HTML
• znalost Javascriptu, ideálně frameworku JQuery
• znalost práce se SOAP nebo REST webservices
• znalost verzovacího a distribučního nástroje Git a manažeru závislostí pro PHP Composer
• znalost webserveru Apache a jeho konfigurace
• schopnost orientace a nalezení problémů ve stávajícím kódu
• znalost anglického jazyka alespoň na úrovni čtení technické dokumentace a popisu problematiky
• schopnost týmově i samostatně pracovat, logické myšlení a chuť programovat

Výhodou:
• znalost knihoven Nette, Dibi, Doctrine2
• znalost vyhledávacích serverů Apache Solr nebo Elasticsearch
• znalost OS Linux

Nabízíme:
• motivující platové ohodnocení, bohatý systém benefitů, 2x ročně bohaté odměny
• zázemí stabilní a prosperující společnosti
• prostor pro seberealizaci, možnost profesního růstu
• mobilní telefon, notebook k osobním účelům
• dovolenou 5 týdnů v kalendářním roce
• pružnou pracovní dobu - 37,5 hod/týdně