Nabídka

Obchodní zástupce pro MŠ a ZŠ

10.1.2018

Chcete si organizovat svůj čas sami a přitom být velmi slušně odměněni za svou aktivitu? Nemáte předchozí zkušenosti nebo je naopak chcete pořádně zúročit? Hledáte smysluplnou a zajímavou profesi? Zkuste to s námi.
Čas i veškeré aktivity si organizujete samostatně, dle svých možností a z domu – dá se vykonávat na plný i částečný úvazek. Vše vás naučíme, provize vyplácíme týdně - již od prvního týdne!

Náplň práce:
- oslovení základních a mateřských škol
- komunikace s řediteli a učiteli škol
- prezentace a distribuce publikací po školách

Požadujeme:
- řidičský průkaz + vlastní auto
- příjemné vystupování
- samostatnost, aktivní přístup
- možnost komunikace přes Skype

Nabízíme:
- atraktivní finanční ohodnocení, provize vyplácíme týdně
- osvědčený systém prodeje, nepotřebujete předchozí praxi
- vlastní rozvržení pracovní doby
- kariérní a odborný růst
- kvalitní a žádané produkty
- stabilní a zajímavé zaměstnání

Jméno:Roman Pech
Firma:EDUCA KIDS s.r.o.
Adresa:Pražákova 1008/69, 639 00 Brno
www:
Telefon:733191224
Obchodní zástupce pro MŠ a ZŠ - fotografie č.1