Nabídka

Realizátor agenturního zaměstnávání s polským jazy

5.1.2018

Potřebné kompetence

• min. SŠ vzdělání
• znalost polského jazyka
• zkušenosti s prací v agentuře práce (realizátor, koordinátor) výhodou
• základní znalosti v problematice mzdového účetnictví výhodou
• dynamická osobnost, schopná rychle a pružně reagovat na nové požadavky, odolná vůči stresu
• výborné organizační a komunikační schopnosti
• samostatná a výkonově orientována osobnost
• asertivita, schopnost efektivně komunikovat se zaměstnanci na všech úrovních (předpoklad, že zvládne i koordinační činnost), včetně komunikace s klientem
• pečlivost, systematický přístup, zodpovědnost
• časová a prostorová flexibilita
• ŘP sk. B - aktivní řidič
• znalost MS office

Pracovní náplň

• realizace a koordinace svěřené zakázky
• komplexní nábor a péče o agenturní zaměstnance
• registrace uchazečů, poradenství, provozní agenda pobočky
• organizace zdravotních prohlídek, hromadných nástupů
• příprava podkladů pro zpracování personální a mzdové agendy
• řešení náhle vzniklých (i krizových) situací
• cestování v rámci zakázek
• koordinátorská činnost (konzultační hodiny u klienta ve výrobě)
• komunikace s agenturními zaměstnanci, klientem i vedením společnosti
• související reporting

Co nabízíme?

• zajímavou a dynamickou práci v oblasti personalistiky
• příjemné pracovní prostředí
• zajímavé finanční ohodnocení - 25 000 – 40 000 Kč - dle zkušeností kandidáta
• možnost osobního rozvoje a růstu na manažerskou pozici
• rozvoj v oblasti HR jak po stránce náboru, tak po stránce administrativy
• denní komunikace s klientem v úrovni managementu
• rozvoj v oblasti prodejních dovedností a vyjednávání při komunikaci s klienty
• benefity –flexibilní příchody do zaměstnání, byt v Praze
• komunikace v polském jazyce – vlastní rozvoj
• neformální společenské aktivity
• firemní telefon a notebook, auto
• možnost realizovat nové nápady v oblasti náboru

Jméno:Monika Orság
Firma:TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s.
Adresa:Ostrava
www:http://www.tempo.cz/
Telefon:604971954
Realizátor agenturního zaměstnávání s polským jazy - fotografie č.1