Nabídka

Regionální manager

30.1.2018

REGIONÁLNÍ MANAGER
Požadujeme:
• dynamická osobnost, schopná rychle a pružně reagovat na nové požadavky, odolná vůči stresu
• výborné organizační a komunikační schopnosti, strategické myšlení
• samostatná a výkonově orientována osobnost
• časová a prostorová flexibilita
• nastavování a zefektivnění procesů
• znalost MS office, Excell
• Výhoda zkušenosti s prací v agentuře práce
• Výhoda zkušenosti s řízením a vedením lidí
• ŘP sk. B - aktivní řidič

Náplň práce:
• schopnost zastoupit vedení společnosti při realizační a obchodní činnosti (obchodní schůzky s klienty, vedení projektů apod.)
• vedení pobočky, její rozvoj, nastavení a neustále zlepšování procesů ve společnosti
• Personální zajištění pobočky (práce se zaměstnanci, jejich výběr, vedení, delegace úkolů, zajištění odborné způsobilosti, motivace, odměňování, organizace, plánování a zabezpečení naplnění dílčích týmových úkolů)
• realizace zakázek pro klienty v oblasti agenturního zaměstnávání
• komunikace s liniovými manažery
• zodpovědnost za plnění cílů na svém úseku a řešení podnětů od klienta
• monitoring situace na trhu pracovních sil
• řešení náhle vzniklých (i krizových) situací
• administrativa, reporting vedení společnosti

Co nabízíme:
• Motivující finanční ohodnocení- startujeme na 50. 000,- Kč ČM
• Práce pro personální agenturu v TOP 10
• Možnost seberealizace, osobního rozvoje a kariérního růstu
• Možnost participace na tvorbě strategie a rozvoji společnosti
• Možnost iniciovat a podílet se na rozvoji nových projektů
• Práce v dynamické, ryze české společnosti
• Mladý a přátelský kolektiv
• Samozřejmostí je notebook, mobil, firemní automobil i k soukromým účelům
• Benefity – občerstvení na pracovišti, kafetérie, školení, tarif, flexibilní příchody do zaměstnání, byt v Praze
• Velmi pestrá/ nestereotypní práce

Jméno:Monika Orság
Firma:
Adresa:
www:
Telefon:604971954