1 2 3 4 5 6 další
PoptávkaDobrý den24.9.2018 

Hledám práci (ne ve výškách) v Opavě a okolí.Dělal jsem ofsetového tiskaře, prodavače, pracoval jsem v Německu jako pomocný zahradník, ve Švédsku prořezávky lesa.V Rakousku zpracování dřeva na jednoduchých strojích.Mám praxi na VZV,ale nemám ...


PoptávkaDobrý den24.9.2018 

Dobrý den

Hledám práci nebo brigádu v zahraničí (ne ve výškách) s ubytováním ve vlastním pokoji, bez nutnosti znalosti jazyka (učím se).Nejlépe Rakousko.Pracoval jsem v Německu jako pomocný zahradník,Švédsko práce v lese,firma na zpracování dřeva v ...Dobrý den hledám pracovní příležitost v zahraničí , rád bych se uplatnil dlouho době , mám angličtinu na základní úrovni (chodím do kurzu ) . Momentálně dělám montážní a strojařské práce pod firmou TAJMAC-ZPS . Na vyžádání zašlu klidně životopis na ...


PoptávkaPrace19.9.2018 

Hledám s kolegou práci ve dvojce na frigo práce od pondělí do pátku praxe 7 let kolega 20 let Ústecký kraj možno Praha za nabídky děkujeme jen slušně firmy ne podvodníci a spekulativní děkuji za nabidkyPracovník/ce úklidu Poděbrady.

Přijmeme na HPP pracovníka na úklid administrativy v Poděbradech. Práce na HPP za mzdu 9.300.- Kč/HM. Pracovní doba : po-pá 4 HOD/denně.


PoptávkaHledáme muže 4.9.2018 

Hledáme muže,ktery vypomůže s údržbou RD a zahradou,okolí VM Tel.774 202 211


PoptávkaPoptávka4.9.2018 

OSVČ,41,SŠ s technickým zaměřením hledá práci nebo určitou spolupráci,případně i se zájmem o spolupodnikání (i s možností fin. investice).Praxe v technických oborech, strojírenský,stavební technik,THP,dobrá znalost PC,výkresové dokumentace,vedení ...


PoptávkaHlídání dětí1.9.2018 

obrý den, jmenuji se Barbora (25) . Vystudovala jsem Střední odbornou školu sociální sv. Zdislavy a získala jsem odbornou způsobilost pro Péči o dítě do tří let v denním režimu. Získání Certifikátu z pomaturitního studia anglického jazyka a ...Pracovník údržby strojů Milovice, okres Nymburk.

Přijmeme na HPP pracovníka na údržbu mycích strojů. Místo výkonu práce : Milovice, okres Nymburk. Práce na HPP za mzdu 23.000.- KČ/HM. Pracovní doba : PO-PÁ. Požadujeme ŘP. sk B, technickou a fyzickou zdatnost, smysl pro zodpovědnost. Nabízíme ...


PoptávkaServisní pracovník úklidu.28.8.2018 

Servisní pracovník úklidu.

Přijmeme na HPP servisního pracovníka úklidu na pobočku v Milovicích. Místo výkonu práce : Milovice, okres Nymburk. Práce na HPP za mzdu 26.000.- Kč/HM. Pracovní doba : PO-PÁ. Požaduje ŘP. sk B , technickou zdatnost - práce s mycími stroji, ...Pracovník úklidu Mladá Boleslav Plazy.

Přijmeme na HPP pracovníka na úklid haly s mycím strojem. Místo výkonu práce : Mladá Boleslav Plazy. Práce na HPP za mzdu 19.200.- Kč/HM. Pracovní doba : PO-PÁ, 8 hod/denně.Pracovník úklidu Mochov - Praha východ.

Přijmeme pracovníka na úklid haly . Místo výkonu práce : Mochov, Praha východ. Pracovní doba : PO-PÁ, 7 hod/denně. Práce na HPP. Mzda : 14.000.- Kč/HM. Možný příspěvek na dopravu.


PoptávkaHledám práci nebo brigádu28.8.2018 

Dobrý den! Sháníte zaměstnance nebo brigádníka? Potřebujete někoho na krátkou dobu, nebo dlouhodobě? HPP, DPP či brigáda – to je právě to, co hledám. Spíše krátkodobě, ovšem třeba i na déle. Pokud potřebujete někoho na provádění manuální práce, ...


PoptávkaHledam veškere vykopove prace26.8.2018 

Provadime vykopove bouraci vyklizeci dlažebni pomocne maliřske i dokončovaci prace .Nastup možny ihned děkuji


PoptávkaParta dělniku hledá praci26.8.2018 

Parta dělniku hleda vykopove a bouraci vyklizeci a pomocne i dokončovaci prace dlažebni pokladka obrubniku a zamkove dlažby .Nastup možny ihned děkujiHledám veškeré výkopové bourací vyklízecí dlažební pokládka obrubníku malířské pomocné i dokončovací práce. Nástup možný ihned děkujiHledám veškeré výkopové bourací vyklízecí dlažební pokládka obrubníku a veškeré pomocné práce. Nástup možný ihned děkuji


PoptávkaPracovník úklidu Nymburk.21.8.2018 

Pracovník úklidu Nymburk.

Přijmeme pracovníka na úklid haly s mycím strojem. Místo výkonu práce : Nymburk, Pražská ul. Pracovní doba : PO-PÁ, 6hod/denně. Práce na HPP. Mzda : 13.875.- Kč + příspěvek na dopravu.


PoptávkaPracovník úklidu Milovice.21.8.2018 

Pracovník úklidu Milovice.

Přijmeme na HPP pracovníka na úklid haly, administrativy. Místo výkonu práce : Milovice, Topolová. Pracovní doba : PO-PÁ, 6 HOD. Práce na HPP. Mzda : 10.750.- Kč/HM.Pracovník úklidu Mladá Boleslav Plazy.

Přijmeme pracovníka na úklid haly s mycím strojem. Místo výkonu práce : Mladá Boleslav Plazy. Pracovní doba : PO-PÁ, 8 hod/denně. Práce na HPP. Mzda : 19.200.- Kč/HM.


1 2 3 4 5 6 další