předchozí 12 3 4 5 další
PoptávkaPoptávka4.9.2018 

OSVČ,41,SŠ s technickým zaměřením hledá práci nebo určitou spolupráci,případně i se zájmem o spolupodnikání (i s možností fin. investice).Praxe v technických oborech, strojírenský,stavební technik,THP,dobrá znalost PC,výkresové dokumentace,vedení ...


PoptávkaHlídání dětí1.9.2018 

obrý den, jmenuji se Barbora (25) . Vystudovala jsem Střední odbornou školu sociální sv. Zdislavy a získala jsem odbornou způsobilost pro Péči o dítě do tří let v denním režimu. Získání Certifikátu z pomaturitního studia anglického jazyka a ...Pracovník údržby strojů Milovice, okres Nymburk.

Přijmeme na HPP pracovníka na údržbu mycích strojů. Místo výkonu práce : Milovice, okres Nymburk. Práce na HPP za mzdu 23.000.- KČ/HM. Pracovní doba : PO-PÁ. Požadujeme ŘP. sk B, technickou a fyzickou zdatnost, smysl pro zodpovědnost. Nabízíme ...


PoptávkaServisní pracovník úklidu.28.8.2018 

Servisní pracovník úklidu.

Přijmeme na HPP servisního pracovníka úklidu na pobočku v Milovicích. Místo výkonu práce : Milovice, okres Nymburk. Práce na HPP za mzdu 26.000.- Kč/HM. Pracovní doba : PO-PÁ. Požaduje ŘP. sk B , technickou zdatnost - práce s mycími stroji, ...Pracovník úklidu Mladá Boleslav Plazy.

Přijmeme na HPP pracovníka na úklid haly s mycím strojem. Místo výkonu práce : Mladá Boleslav Plazy. Práce na HPP za mzdu 19.200.- Kč/HM. Pracovní doba : PO-PÁ, 8 hod/denně.


PoptávkaPracovník úklidu Nymburk.28.8.2018 

Pracovník úklidu Nymburk.

Přijmeme pracovníka na úklid haly s mycím strojem. Místo výkonu práce : Nymburk, Pražská ulice. Práce na HPP za mzdu 13.875.- Kč/HM. Pracovní doba : PO-PÁ /6 hod/denně.Pracovník úklidu Mochov - Praha východ.

Přijmeme pracovníka na úklid haly . Místo výkonu práce : Mochov, Praha východ. Pracovní doba : PO-PÁ, 7 hod/denně. Práce na HPP. Mzda : 14.000.- Kč/HM. Možný příspěvek na dopravu.


PoptávkaHledám práci nebo brigádu28.8.2018 

Dobrý den! Sháníte zaměstnance nebo brigádníka? Potřebujete někoho na krátkou dobu, nebo dlouhodobě? HPP, DPP či brigáda – to je právě to, co hledám. Spíše krátkodobě, ovšem třeba i na déle. Pokud potřebujete někoho na provádění manuální práce, ...


PoptávkaHledam veškere vykopove prace26.8.2018 

Provadime vykopove bouraci vyklizeci dlažebni pomocne maliřske i dokončovaci prace .Nastup možny ihned děkuji


PoptávkaParta dělniku hledá praci26.8.2018 

Parta dělniku hleda vykopove a bouraci vyklizeci a pomocne i dokončovaci prace dlažebni pokladka obrubniku a zamkove dlažby .Nastup možny ihned děkujiHledám veškeré výkopové bourací vyklízecí dlažební pokládka obrubníku malířské pomocné i dokončovací práce. Nástup možný ihned děkujiHledám veškeré výkopové bourací vyklízecí dlažební pokládka obrubníku a veškeré pomocné práce. Nástup možný ihned děkuji


PoptávkaPracovník úklidu Nymburk.21.8.2018 

Pracovník úklidu Nymburk.

Přijmeme pracovníka na úklid haly s mycím strojem. Místo výkonu práce : Nymburk, Pražská ul. Pracovní doba : PO-PÁ, 6hod/denně. Práce na HPP. Mzda : 13.875.- Kč + příspěvek na dopravu.


PoptávkaPracovník úklidu Milovice.21.8.2018 

Pracovník úklidu Milovice.

Přijmeme na HPP pracovníka na úklid haly, administrativy. Místo výkonu práce : Milovice, Topolová. Pracovní doba : PO-PÁ, 6 HOD. Práce na HPP. Mzda : 10.750.- Kč/HM.Pracovník úklidu Mladá Boleslav Plazy.

Přijmeme pracovníka na úklid haly s mycím strojem. Místo výkonu práce : Mladá Boleslav Plazy. Pracovní doba : PO-PÁ, 8 hod/denně. Práce na HPP. Mzda : 19.200.- Kč/HM.


PoptávkaHledám12.8.2018 

Dobrý den, hledám práci v oboru security z ubytováním,bohužel mám v RT záznam trest už vypršel ale záznam tam ještě je, praxi mám v ostraze herny,kluby,vlakové nádraží, nástup možný ihned děkuji za nabídkyPřijmeme pracovníka pro úklid kancelář. a administr. prostor, po - pá (16 - 20 h.). Požadujeme dobrou prac. morálku, praxe v úklidu vítána. Nabízíme zkrác. úvazek. 73, 50 Kč/h.Hledáme pracovníka na úklid obchod. domu a výpomoc v kuchyni. Požadujeme dobrou prac. morálku, potravin. průkaz. Nabízíme HPP, DPČ, DPP. Směny dohodou. 73,50 - 100 kč/h.


PoptávkaPar si hladame pracu31.7.2018 

Par si hleda praci v Prahe ,Praha-vychod, muze byt i jine misto v Cr mimo Prahu,ak bude praca s ubytovanim. Mame dlhorocne skusenosti s uklidem v zahranici,manualni prace nam nevadi. Sme pracovity,zodpovedni,slusni.


PoptávkaHLEDÁME PRACI V KOLÍNĚ 29.7.2018 

HLEDÁME PRACI V KOLÍNĚ JSME DVĚ ŽENY A HLEDÁME STABILITU A JISTOTU PRACE U ZAMĚSTNAVATELE. ZA DOBŘE FINANČNÍ OHODNOCENÍ A LEHČÍ PRÁCI KONTROLA BALENI APOD SPĚCHÁ. DĚKUJI


předchozí 12 3 4 5 další