předchozí 1 23 4 5 další
PoptávkaStavební dělník Německo25.7.2018 

Stavební dělník Německo

Hledáme šikovné, manuálně zručné a pracovité kolegy na zakázky v Německu. Požadujeme alespoň výuční list, ideálně v oboru stavebnictví nebo alespoň praxi v tomto oboru, ŘP skupiny B, pracovitost, spolehlivost. Dobré platové ohodnocení, firemní ...


PoptávkaPracovník/ce úklidu 24.7.2018 

SASB strážní a úklidová služba s.r.o. hledá pracovníka na pozici pracovník/ce úklidu ve Vratimově Náplň práce: - Běžný úklid administrativních a výrobních prostor vč. sociálních zařízení - Doplňování ...


PoptávkaPracovník úklidu Poděbrady.12.7.2018 

Pracovník úklidu Poděbrady.

Přijmeme pracovníka na úklid haly s mycím strojem. Místo výkonu práce : Poděbrady, Revoluční. Pracovní doba : PO-PÁ, 4 hod/denně, dopoledne. Práce na HPP,DPP. Mzda : 11.500/HM. Práce vhodná pro muže .


PoptávkaPoptávka11.7.2018 

Hledám spolehlivého zedníka , nejlépe OSVČ , pro práci u soukromé firmy. Jedná se především o rekonstrukce bytů, čímž je zajištěna práce celoročně. V případě zájmu nás, prosím, kontaktujte na email:k.vidlickova@email.cz , se zanecháním kontaktu na ...


PoptávkaHledám práci27.6.2018 

Nabídněte práci, kterou je možné dělat doma, nebo práci na zkrácený úvazek v Prostějově. Děkuji.


Poptávkaprace v gastronomii27.6.2018 

prace v gastronomii

Pro naší restauraci v praze 9 pod vinořským zámkem hledáme číšniky a servírky.Tel. číslo 777525525,nutná předem domluvena schůzka kde si osobně zdělíme vše ohledně financí a všeho ostatního.


Poptávkazednické práce26.6.2018 

zednické práce

poptávám veškeré zednické bourací a výkopové práce jen Mělník a okoli 50km.


PoptávkaIT junior25.6.2018 

Hledáme studenta IT , která bude pracovat v cestovní agentůře s webovou stránkou. Propagace na internetu, vývoj stránky na různých portálech. Směrem podnikání je cestovní ruch. Nový projekt na internetu. Můžete se stát partnerem našeho projektu. ...Parta zedníku nabízí veškeré zednické práce včetně obklady,dlažby,zateplení,sádrokarton,RD na klíč,poklládka zámkové dlažby,rozvod elektřiny a vody na cené se určitě domluvíme.Úklidové práce s mycím strojem v Ml.Bol. Plazích

Přijmeme na HPP pracovníka na úklid haly s mycím strojem v Mladé Boleslavi Plazech. Pracovní doba : PO-PÁ, 8 hod/denně. práce na HPP. Mzda : 19.200.- kč/HM. příspěvek na dopravu.


PoptávkaVedoucí skladu13.6.2018 

Poptávám práci vedoucího skladu, případně řidiče VZV - retraku v okolí mezi Velvary - Bořanovice (Praha-východ).


PoptávkaPracovní úklidu Poděbrady.12.6.2018 

Pracovní úklidu Poděbrady.

Přijmeme na HPP pracovníka/ci na úklid administrativy. Místo výkonu práce : Poděbrady. Pracovní doba : 8 hod/denně. Mzda : 18.600.-Kč/HM. Práce na HPP.


PoptávkaPracovník úklidu Poděbrady.12.6.2018 

Pracovník úklidu Poděbrady.

Přijmeme na HPP pracovníka na úklid haly s mycím strojem. Místo výkonu práce : Poděbrady, Revoluční ulice. Pracovní doba : PO-PÁ, 8 hod/denně. Mzda : 18.600.- Kč/HM.Pracovník úklidu Mladá Boleslav Plazy.

Přijmeme pracovníka úklidu. Jedná se o úklid haly s mycím strojem. Místo výkonu práce : Mladá Boleslav Plazy. Pracovní doba - PO-PÁ, 8 HOD/denně. Práce na HPP. Mzda : 19.200.- Kč/HM. Nabízíme zázemí stabilní společnosti, možnost finančního ...Servisní pracovník úklidových prací Milovice.

Přijmeme na HPP pracovníka na servisní úklidové práce. Jedná se různorodé úklidové práce. Místo výkonu práce : Milovice a okolí, Středočeský kraj. Pracovní doba : PO-PÁ, 8 hod/denně. Práce na HPP. Mzda : 26000.- Kč/HM - po zaučení možnost ...Bribádník na úklidové práce.

Přijmeme na období červenec a srpen 2018 brigádníky na úklidové práce. Místo výkonu práce : Milovice a okolí, okres Nymburk. Pracovní doba : PO-PÁ. Práce na DPP. Mzda : 85-100.- Kč, dle náročnosti práce. Příspěvek na dopravu.


PoptávkaHledám9.6.2018 

Dobrý den hledám práci v ostraze z ubytováním, praxi mam v ostraze nočních podniků, herny,kluby,nástup možný ihned


PoptávkaBrigádník úklidu Milovice4.6.2018 

Brigádník úklidu Milovice

Hledáme na období letních prázdnin brigádníky na úklidové práce. Místo výkonu práce : Milovice a okolí. Práce na DPP. Mzda : 85-100.- Kč/HM.-


PoptávkaKuchaři 3.6.2018 

Tři spolehlivý kuchaři s dlouholetou praxi hledají práci na hlavní pracovní poměr v hotelu či lázeňském domě v Karlových Varech např. na pozici hlavní kuchař, kuchař, kuchař studené kuchyně atd. Nejlépe krátký - dlouhý týden na stejné směně a ve ...Pracovník úklidu Brandýs nad Labem.

Přijmeme na DPP pracovníka na úklid haly s mycím strojem . Místo výkonu práce : Brandýs nad Labem. Pracovní doba : PO-PÁ, 2,5 HOD/denně. Mzda : 6500.- Kč/HM.


předchozí 1 23 4 5 další