Nabídka

Plánovač procesů - OBJ1556

7.9.2017

Pracovní náplň
• kooperace na vývoji nových produktů/postupů
• koncept a zpracování technologie produkce a použití výrobního procesu
• zpracování informací o novém či dosavadním procesu nutných pro kalkulaci ceny produktů a návrhu pro výrobní zařízení
• účast na opatření výrobního zařízení a prostředků k práci, jejich specifikace
• zabezpečení a optimalizaci výrobních postupů
• řešení výrobních překážek při sériové výrobě
• realizování změn spojených s technologií výroby
• podílení se na optimalizaci procesů a snižování nákladů
• pravidelné reportování

Nabízíme
• zázemí stabilní nadnárodní společnosti, složené z profesionálů
• zaměstnanecké benefity
• osobní rozvoj
• zajímavé platové ohodnocení
• pracoviště okr. Nový Jičín

Požadavky
• SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
• znalosti výrobních systémů a metod Kanban, Kaizen, TPM, Lean manufacturing
• dobrá znalost PC - MS Office, výhodou znalost SAP
• samostatnost, flexibilita
• výborné komunikační schopnosti
• výhodou praxe v automotive
• vyžadujeme znalost AJ, NJ výhodou

Jméno:Vendula Otrubová
Firma:Žirafa.cz s.r.o
Adresa:Starobělská 13, Ostrava - Zábřeh, 700 30
www:www.zirafa.cz
Telefon:+420732549197