Nabídka

OBSLUHA (CNC) SOUSTRUHU

8.9.2017

...nebo-li soustružník. Vlastně hledáme dva soustružníky – na konvenční i na CNC stroj. Je nám jedno, který z nich znáte lépe, protože víme, že technicky nadanému člověku nedělá přechod z jednoho na druhý potíže. Důležité je, aby Vám záleželo na co nejlepším výsledku. Pokud Vy k takovým lidem patříte, budeme rádi, stanete-li se našim novým kolegou. Vítejte ve společnosti Weld Project – na místě, kde dokážeme ocenit dobrou práci.

Jak bude vypadat náplň Vaší práce?
• Budete samostatně pracovat na soustruhu.
• Vyznáte se ve strojírenských výkresech? To je dobře, bez toho to nejde...
• Spolupráce s kolegy je též nezbytná, pracujeme jako tým.

Požadujeme:
Odborné vzdělání technického směru, orientace ve výkresech, znalost používání měřidel a manuální zručnost.

Nabízíme:
• Finanční ohodnocení, které Vám nezkazí náladu (22 – 35 000,— Kč)
• Jednosměnný provoz
• Různorodost pracovních úkolů
• Činnost, která má jasný smysl a účel
• Sehraný tým kolegů
• Týden dovolené nad rámec zákona
• Parkování v areálu
• Stravenky
• VHODNÉ I PRO ABSLOVENTY

Jméno:
Firma:Weld Project, s.r.o.
Adresa:Husova 2153, 508 01 Hořice
www:www.weldproject.cz
Telefon:737352567