Nabídka

Pracovník do výroby dřevostaveb

9.1.2018

Pracovník do výroby dřevostaveb. Práce v Plzni. Pracoviště - DFH Haus
Popis pracovní nabídky:
Přijmeme pracovníka do výroby dřevostaveb. Výdělek okolo 28 000 Kč. Zajišťujeme ubytování. Výkonnostní prémie.
Náplň práce:
• výroba stěnových prvků na bázi dřevěné rámové konstrukce
• připevňovaní zateplovacího systému
• přířez pro produkci dřevěných stavebních dílců
• zabudování oken, dveří a rolet
Požadujeme po budoucím zaměstnanci:
• praktické zkušenosti v oboru truhlář nebo tesař ve výrobě popř. ze stavebnictví
• požadovaná praxe min. 1 rok
• technické znalosti (čtení výkresů)
• pracovitost a spolehlivost
• dobrá fyzická zdatnost
• ochota pracovat ve směnném provozu
Nabízíme budoucímu zaměstnanci:
• dlouhodobá práce v Plzni
• stabilní pracoviště ve společnosti DFH Haus
• práce na DPČ (dohoda o pracovní činnosti) a po zapracování možnost uzavření pracovního poměru na plný úvazek – HPP (hlavní pracovní poměr – odvádíme sociální, zdravotní a důchodové pojištění
• místo výkonu práce – Nezvěstice, okres Plzeň
• moderní pracoviště s moderním vybavením
• nástup na pozici pracovníka do výroby možný ihned nebo po dohodě
Mzda, finanční podmínky:
• mzda pracovníka ve výrobě 125Kč/hod.
• zajišťujeme ubytování
• výdělek možný od 28 000 Kč
• zálohy
Pracovní doba:
• 2 nebo 3 směnný provoz (denní, odpolední nebo noční)
• možnost práce přesčas
Kontakt pro zájemce o práci:
• e-mail: t.baricka@workintense.cz
• tel.( viber ) +420 720 968 208

Jméno:Tatyjana