Nabídka

**Hledáme operátory/ky výroby do Chodové Plané**

11.1.2018

Náplň práce:
Zajišťování efektivního využití výrobních techniky, dohled nad dílčí částí, či kompletní výrobou daného produktu, testování prostřednictvím diagnostických nástrojů a programů.

Požadujeme:
Ochotu pracovat na směny - ranní/noční, dochvilnost, spolehlivost, schopnost pracovat v týmu... Dobrá fyzická kondice, min. základní vzdělání, manuální zručnost.

Nabízíme:
Mzda - 110,- Kč / hod, práce od PO - PA ( 37,5 hod./ týden ), příplatek na DOPRAVU nebo ZDARMA ubytování v pensionu, 20 dní dovolené, práce v prostředí moderní haly, vyplácení záloh po min. odpracovaném týdnu, benefity - DOTOVANÉ stravování, práce na hlavní pracovní poměr, ZDARMA jazykový kurz - NĚMČINA.

V případě zájmu Vás rádi přivítáme na naší pobočce v Karlových Varech, kde Vám podáme podrobnější informace včetně možnosti nástupu nebo posílejte životopisy na email, nebo nás kontaktujte telefonicky.

Těšíme se na Vás!

Jméno:
Firma:ARWA Personaldienstleistungen s. r. o.
Adresa:
www:
Telefon:+420352601788