Nabídka

Inženýr kvality s NJ

5.2.2018

Hledáme kandidáta se zkušenostmi v oblasti kvality (ideálně ze zákaznické). Máte znalosti metod řízení kvality a komunikativní němčinu (B2 dle ERR)? Chcete pracovat v mladém týmu, jste samostatný a s organizačními schopnostmi?

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?
Řízení zákaznických reklamací a požadavků
Komunikace, jednání a koordinace návštěv se zákazníky ze zahraničí
Budete mít zodpovědnost za rychlé a úspěšné řešení reklamací
Součástí práce je také analýza možného výskytu a vlivu vad (FMEA)
Kontrola požadované kvality a kvantity vstupů a výstupů ve výrobě a návrh nápravných opatření
Aplikace moderních metod

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Velmi zajímavé finanční ohodnocení + prémie
Pracovní smlouva na dobu neurčitou
Dovolená navíc
13. mzda
Bohatý systém benefitů (jazykové vzdělávání, dotované stravování, penzijní připojištění aj.)
Flexibilní pracovní doba
Možnost homeoffice, sickdays

Jméno:Šárka Sedlářová
Firma:Nový Start
Adresa:Karlovo nám. 62/51, 67401 Třebíč
www:www.novystart.com
Telefon:777667843
Inženýr kvality s NJ - fotografie č.1