Nabídka

Plánovač/-ka výroby

7.2.2018

Chcete se stát součástí mezinárodní společnosti, kde získáte spoustu nových zkušeností a můžete zde využít vlastní drive? Hledáte práci, kde budete denně komunikovat v AJ nebo NJ? Jste proaktivní typ, který by rád řešil různé problémy a potřeby mezi zákazníkem a výrobou? Pak už jen stačí mít technické/logistické vzdělání a zkušenosti.

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?
Zpracování objednávek od zákazníků
Tvorba výrobních plánů a koordinace výroby
Organizace a plánování samotné výroby
Kooperace mezi výrobním týmem a zákazníkem

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Zajímavou práci ve stabilní zahraniční společnosti využívající moderní technologie
Možnost odborného růstu a osobního rozvoje, odborné vzdělávání
Mzdové ohodnocení odpovídající Vašim schopnostem
Jeden plat navíc
25 dní dovolené
Dotované závodní stravování
Příspěvek na dojíždění nebo podpora při relokaci
Firemní benefity včetně kafeterie
Možnost využití pružné pracovní doby

Jméno:Šárka Sedlářová
Firma:Nový Start
Adresa:Karlovo nám. 62/51, 67401 Třebíč
www:www.novystart.com
Telefon:777667843
Plánovač/-ka výroby - fotografie č.1