Nabídka

Muži do slévárny v Německu u hranic

2.3.2018

Popis pozice:
Přijmeme do našeho týmu pracovníka do slévárny do německého městečka Schwarzenbach an der Saale (30 km od západních českých hranic s Německem). Práce na denní dojíždění !!!
Požadujeme:
- Ochotu pracopvat na dvě směny
- ŘP skupiny B (případě možnost jezdit ve dvojici či více lidech s Vašimi známým či kamarády - možnost stejných směn)
- Částečnou znalost němčiny - výhodou, ale ne podmínkou!!!
- Spolehlivost

Nabízíme:
- Nástup možný ihned
- 9,23 EUR/h brutto, od 1.4.2018 zvýšení hodinové sazby na 9,48 EUR/h brutto
- Garance převzetí pod firmu jako kmenového zaměstnance a s tím spojené opětovné navýšení hodinové sazby
- pracovní smlouva na dobu neurčitou
- německá smlouva s němemeckým sociálním a zdravotním pojištěním
- možnost vypláceních pravidelných záloh (200-250 EUR týdně)
- česky mluvící personalistka u nás na pobočce
V případě zájmu nás můžete kontaktovat na tel. čísle: +491743114221 (mobil) či pevné lince +4992811441281 či zaslet e-mail na josefina.cizlerova@interim-zeitarbeit.de.
Těšíme se na budoucí spolupráci.

Jméno:Josefina Cizlerova
Firma:Interim Zeitarbeit GmbH
Adresa:Blüucherstraße 4, 95030 Hof
www:
Telefon:+491743114221