Inzerce pracovních míst ve službách a servisu

Servis, služby, úklid
Nabídka - Poptávka - Vše

1 2 3 4 5 6 7 8 další

Přijmeme pracovníka/ci úklidu pro oblast Český Těšín na obsluhu mycího stroje.Jedná se o zkrácený úvazek (6hod./den).Zkušenosti v oboru vítany.Mzda 100Kč/hod.Nástup možný ihned.Místo vyhrazeno pro OZP.Přijmeme pracovnici úklidu pro oblast Brno-Modřice (ul.Brněnská).Jedná se o zkrácený úvazek, odpolední směny.Úklid probíhá Po-PÁ (4hod./den).Praxe v úklidu výhodou.Mzda 90Kč/hod.Nástup možný ihned.Místo vhodné pro starobní důchodce i OZP.Přijmeme brigádníky na pozici pracovnice úklidu pro oblast Jaroměř, okr.Náchod.Jedná se o zástupy za dovolené,nemocenské a pod.(jedná se o práci dle potřeby, nejde o stálou práci).Ranní směna (7-15hod.)Praxe v úklidu výhodou.Mzda 110Kč/hod.Nástup ...Uklízečka - Nové Město na Moravě (pro OZP, OZZ)

Firma OLMAN SERVICE s.r.o. – úklidová společnost s dlouholetou tradicí hledá na úklidové práce šikovné pracovníky na pozici Uklízeče/ky do zdravotnického zařízení v Novém Městě na Moravě. Pracovní místo vhodné pro osoby se zdravotním omezením na ...Pracovníci úklidu - Brno Bohunice (pro OZP, OZZ)

Firma OLMAN SERVICE s.r.o. nabízí zaměstnání osobám se zdravotním omezením (OZP, OZZ) na pozici Uklízeč/ka na HPP, zkrácený úvazek. Možnost brigády na DPP. Pracoviště: Brno – Bohunice, MU Kampus - úklid učeben a kanceláří. Pracovní doba od 16 – ...Uklízečka - Brno Slatina (vhodné pro OZP, OZZ)

Firma OLMAN SERVICE s.r.o. hledá pro pracoviště Brno – Slatina, šikovnou pracovnici na odpolední úklid PO – PÁ od 12.00 – 18.00 hodin. Jedná se o úklid zázemí firmy – šatny, soc. zařízení, recepce, jídelna. Práce na DPP. Nástup ihned. Pracovní ...Uklízečka - Brno Černovice (pro OZP, OZZ)

Firma OLMAN SERVICE s.r.o. – hledá pro pracoviště v Brně – Černovicích, ul. Húskova šikovnou pracovnici úklidu, osobu se zdravotním omezením na HPP/zkrácený úvazek. Pracovní doba od 6 - 13 hodin.Uklízečka - Havlíčkův Brod (pro OZP, OZZ)

Firma OLMAN SERVICE s.r.o. – úklidová společnost s dlouholetou tradicí hledá do svého týmu šikovné a samostatné pracovníky, osoby se zdravotním omezením na pozici - Uklízeče/ky. Nabízíme práci v Havlíčkově Brodě – pracoviště nemocnice na HPP. ...Obsluha mycího tabletu - myčky (od 85 Kč/hod.)

Firma OLMAN SERVICE s.r.o. – hledá pro pracoviště v Brně – Černovicích šikovného a spolehlivého pracovníka - muže na obsluhu mycího tabletu – myčky. Nástup možný ihned. Pracovní pozice vhodná pro osoby se zdravotním omezením (OZP, OZZ) na HPP ...Uklízečka - Sebranice HPP (6 hodin denně)

OLMAN SERVICE s.r.o. přijme na úklidové práce uklízeče/ku na HPP. Pracoviště: ALPS Sebranice. Pracovní doba od 5.30 – 12.00 hod. Požadujeme: Min. základní vzdělání Samostatnost Spolehlivost Smysl pro pořádek Nabízíme: Práci na ...Uklízečka - Blansko (odpolední 6 hodin denně)

Firma OLMAN SERVICE s.r.o. – úklidová společnost s dlouholetou tradicí hledá pro pracoviště v Blansku, ul. Seifertova šikovné pracovníky, osoby se zdravotním omezením na pozici - Uklízeče/ky na HPP, zkrácený úvazek nebo brigádníky na DPP. Nástup ...Pracovníci úklidu - uklízečky (pro OZP, OZZ)

OLMAN SERVICE s. r. o. hledá šikovné pracovníky, osoby se zdravotním omezením na pozici uklízeč/ka na ranní a odpolední směny. Pracoviště Praha - Těšnov - ranní směna od 6:00 do 13:00 hodin, mzda 75 Kč/hod - odpolední směna od 16:30 do 20:30 ...Přijmeme do pracovního poměru pracovníka ostrahy pro oblast Žďár nad Sázavou.Jedná se o obsluhu nákladní vrátnice(vážení a evidence vozidel).Pracovní doba PO-PÁ (ranní směna 5:45-13:45; 5:45-16:45hod.).Praxe v ostraze výhodou.Mzda ...Přijmeme pracovnici úklidu pro oblast Ostrava-Martinov.Jedná se o ranní/odpolední směny.Možnost plného i zkráceného úvazku.Praxe v úklidu výhodou.Mzda 80Kč/hod.+příplatky.Nástup od 1.2.2018.Místo vyhrazeno pro OZP.


Nabídka Pracovnice úklidu Třinec15.1.2018 

Přijmeme do pracovního poměru pracovnice úklidu pro oblast Třinec.Jedná se o ranní/odpolední směny.Možnost plného i zkráceného úvazku.Praxe v úklidu výhodou.Mzda 85Kč/hod.+příplatky.Nástup možný ihned.Místa vhodné pro starobní důchodce i OZP.Přijmeme do pracovního poměru pracovnici úklidu pro oblast Český Těšín.Třísměnný nepřetržitý provoz.Možnost plného i zkráceného úvazku.Mzda 100Kč/hod.+příplatky.Praxe v úklidu výhodou.Nástup dle domluvy.Místo vhodné i pro OZP.Lázně Teplice přijmou  OBSLUHU SAUNY

Máte-li zájem stát se součástí týmu úspěšné společnosti? Chcete plně uplatnit své vzdělání, zkušenosti, odbornou praxi? Nebo prostě chcete získat více informací k možnostem zaměstnání v naší společnosti? Průběžně přijímáme zaměstnance různých ...MANIKÉRKA, MANIKÉR PRAHA 6 RUZYNĚ

Požadujeme: • aktivní přístup • přátelskou a komunikativní povahu • reprezentativní vystupování • pečlivost • samostatnost • spolehlivost Nabízíme: • zavedenou klientelu • krásné prostředí • přátelský kolektiv • slušný ...Pracovnice úklidu (jen pro OZP/ČID/PID)

Hledáme pracovnici na zajištění pravidelného úklidu administrativní budovy. Požadujeme samostatnost a smysl pro pořádek, pečlivost, spolehlivost. Nabízíme práci přizpůsobenou pro osoby se zdravotním omezením (ČID/PID)), HPP nebo zkrácený ...Požadavky - praxe výhodou (ne podmínkou) - samostatnost - pečlivost Nabídka - pracovní doba Po – Pá - nástup možný IHNED - práce na HPP nebo DPP - příspěvek na dopravu Pracovní náplň -úklid kancelářských a společných prostor výrobního ...


1 2 3 4 5 6 7 8 další