Inzerce poptávky práce ve službách a servisu

Servis, služby, úklid
Nabídka - Poptávka - Vše

1 2 další
PoptávkaPracovník expedient Milovice.5.10.2018 

Pracovník expedient Milovice.

Přijmeme na HPP pracovníka - expedienta. Jedná se o příjem a výdej zboží dle objednávek. Místo výkonu práce : Milovice, okres Nymburk. Pracovní doba : PO-PÁ, 7-8hod/denně. Práce na HPP za mzdu 20.000.- Kč/HM. Požadujeme ŘP. sk B, fyzickou ...Pracovník úklidu Mladá Boleslav Čejetice.

Přijmeme na HPP pracovníka na úklid haly. MÍsto výkonu práce : Mladá Boleslav Čejetice. Pracovní doba : PO-PÁ, 6 hodin/denně. Práce na HPP za mzdu : 13.850.- Kč/HM.Pracovník úklidu Mochov Praha východ.

Úklidová společnost přijme na HPP pracovníka na úklid haly. Místo výkonu práce : Mochov Praha východ. Práce na HPP za mzdu 14000.- Kč/HM + příspěvek na dopravu. Pracovní doba : PO-PÁ /7 hod/denně.Pracovník/ce úklidu Poděbrady.

Přijmeme na HPP pracovníka na úklid administrativy v Poděbradech. Práce na HPP za mzdu 9.300.- Kč/HM. Pracovní doba : po-pá 4 HOD/denně.Pracovník údržby strojů Milovice, okres Nymburk.

Přijmeme na HPP pracovníka na údržbu mycích strojů. Místo výkonu práce : Milovice, okres Nymburk. Práce na HPP za mzdu 23.000.- KČ/HM. Pracovní doba : PO-PÁ. Požadujeme ŘP. sk B, technickou a fyzickou zdatnost, smysl pro zodpovědnost. Nabízíme ...


PoptávkaServisní pracovník úklidu.28.8.2018 

Servisní pracovník úklidu.

Přijmeme na HPP servisního pracovníka úklidu na pobočku v Milovicích. Místo výkonu práce : Milovice, okres Nymburk. Práce na HPP za mzdu 26.000.- Kč/HM. Pracovní doba : PO-PÁ. Požaduje ŘP. sk B , technickou zdatnost - práce s mycími stroji, ...Pracovník úklidu Mladá Boleslav Plazy.

Přijmeme na HPP pracovníka na úklid haly s mycím strojem. Místo výkonu práce : Mladá Boleslav Plazy. Práce na HPP za mzdu 19.200.- Kč/HM. Pracovní doba : PO-PÁ, 8 hod/denně.


PoptávkaPracovník úklidu Nymburk.28.8.2018 

Pracovník úklidu Nymburk.

Přijmeme pracovníka na úklid haly s mycím strojem. Místo výkonu práce : Nymburk, Pražská ulice. Práce na HPP za mzdu 13.875.- Kč/HM. Pracovní doba : PO-PÁ /6 hod/denně.Pracovník úklidu Mochov - Praha východ.

Přijmeme pracovníka na úklid haly . Místo výkonu práce : Mochov, Praha východ. Pracovní doba : PO-PÁ, 7 hod/denně. Práce na HPP. Mzda : 14.000.- Kč/HM. Možný příspěvek na dopravu.


PoptávkaPracovník úklidu Nymburk.21.8.2018 

Pracovník úklidu Nymburk.

Přijmeme pracovníka na úklid haly s mycím strojem. Místo výkonu práce : Nymburk, Pražská ul. Pracovní doba : PO-PÁ, 6hod/denně. Práce na HPP. Mzda : 13.875.- Kč + příspěvek na dopravu.


PoptávkaPracovník úklidu Milovice.21.8.2018 

Pracovník úklidu Milovice.

Přijmeme na HPP pracovníka na úklid haly, administrativy. Místo výkonu práce : Milovice, Topolová. Pracovní doba : PO-PÁ, 6 HOD. Práce na HPP. Mzda : 10.750.- Kč/HM.Pracovník úklidu Mladá Boleslav Plazy.

Přijmeme pracovníka na úklid haly s mycím strojem. Místo výkonu práce : Mladá Boleslav Plazy. Pracovní doba : PO-PÁ, 8 hod/denně. Práce na HPP. Mzda : 19.200.- Kč/HM.Přijmeme pracovníka pro úklid kancelář. a administr. prostor, po - pá (16 - 20 h.). Požadujeme dobrou prac. morálku, praxe v úklidu vítána. Nabízíme zkrác. úvazek. 73, 50 Kč/h.Hledáme pracovníka na úklid obchod. domu a výpomoc v kuchyni. Požadujeme dobrou prac. morálku, potravin. průkaz. Nabízíme HPP, DPČ, DPP. Směny dohodou. 73,50 - 100 kč/h.


PoptávkaPar si hladame pracu31.7.2018 

Par si hleda praci v Prahe ,Praha-vychod, muze byt i jine misto v Cr mimo Prahu,ak bude praca s ubytovanim. Mame dlhorocne skusenosti s uklidem v zahranici,manualni prace nam nevadi. Sme pracovity,zodpovedni,slusni.


PoptávkaPracovník/ce úklidu 24.7.2018 

SASB strážní a úklidová služba s.r.o. hledá pracovníka na pozici pracovník/ce úklidu ve Vratimově Náplň práce: - Běžný úklid administrativních a výrobních prostor vč. sociálních zařízení - Doplňování ...


PoptávkaPracovník úklidu Poděbrady.12.7.2018 

Pracovník úklidu Poděbrady.

Přijmeme pracovníka na úklid haly s mycím strojem. Místo výkonu práce : Poděbrady, Revoluční. Pracovní doba : PO-PÁ, 4 hod/denně, dopoledne. Práce na HPP,DPP. Mzda : 11.500/HM. Práce vhodná pro muže .Úklidové práce s mycím strojem v Ml.Bol. Plazích

Přijmeme na HPP pracovníka na úklid haly s mycím strojem v Mladé Boleslavi Plazech. Pracovní doba : PO-PÁ, 8 hod/denně. práce na HPP. Mzda : 19.200.- kč/HM. příspěvek na dopravu.


PoptávkaPracovní úklidu Poděbrady.12.6.2018 

Pracovní úklidu Poděbrady.

Přijmeme na HPP pracovníka/ci na úklid administrativy. Místo výkonu práce : Poděbrady. Pracovní doba : 8 hod/denně. Mzda : 18.600.-Kč/HM. Práce na HPP.


PoptávkaPracovník úklidu Poděbrady.12.6.2018 

Pracovník úklidu Poděbrady.

Přijmeme na HPP pracovníka na úklid haly s mycím strojem. Místo výkonu práce : Poděbrady, Revoluční ulice. Pracovní doba : PO-PÁ, 8 hod/denně. Mzda : 18.600.- Kč/HM.


1 2 další