Inzerce poptávky práce ve službách a servisu

Servis, služby, úklid
Nabídka - Poptávka - Vše

1 2 další

Přijmeme pracovníka pro úklid kancelář. a administr. prostor, po - pá (16 - 20 h.). Požadujeme dobrou prac. morálku, praxe v úklidu vítána. Nabízíme zkrác. úvazek. 73, 50 Kč/h.Hledáme pracovníka na úklid obchod. domu a výpomoc v kuchyni. Požadujeme dobrou prac. morálku, potravin. průkaz. Nabízíme HPP, DPČ, DPP. Směny dohodou. 73,50 - 100 kč/h.


PoptávkaPar si hladame pracu31.7.2018 

Par si hleda praci v Prahe ,Praha-vychod, muze byt i jine misto v Cr mimo Prahu,ak bude praca s ubytovanim. Mame dlhorocne skusenosti s uklidem v zahranici,manualni prace nam nevadi. Sme pracovity,zodpovedni,slusni.


PoptávkaPracovník/ce úklidu 24.7.2018 

SASB strážní a úklidová služba s.r.o. hledá pracovníka na pozici pracovník/ce úklidu ve Vratimově Náplň práce: - Běžný úklid administrativních a výrobních prostor vč. sociálních zařízení - Doplňování ...


PoptávkaPracovník úklidu Poděbrady.12.7.2018 

Pracovník úklidu Poděbrady.

Přijmeme pracovníka na úklid haly s mycím strojem. Místo výkonu práce : Poděbrady, Revoluční. Pracovní doba : PO-PÁ, 4 hod/denně, dopoledne. Práce na HPP,DPP. Mzda : 11.500/HM. Práce vhodná pro muže .Úklidové práce s mycím strojem v Ml.Bol. Plazích

Přijmeme na HPP pracovníka na úklid haly s mycím strojem v Mladé Boleslavi Plazech. Pracovní doba : PO-PÁ, 8 hod/denně. práce na HPP. Mzda : 19.200.- kč/HM. příspěvek na dopravu.


PoptávkaPracovní úklidu Poděbrady.12.6.2018 

Pracovní úklidu Poděbrady.

Přijmeme na HPP pracovníka/ci na úklid administrativy. Místo výkonu práce : Poděbrady. Pracovní doba : 8 hod/denně. Mzda : 18.600.-Kč/HM. Práce na HPP.


PoptávkaPracovník úklidu Poděbrady.12.6.2018 

Pracovník úklidu Poděbrady.

Přijmeme na HPP pracovníka na úklid haly s mycím strojem. Místo výkonu práce : Poděbrady, Revoluční ulice. Pracovní doba : PO-PÁ, 8 hod/denně. Mzda : 18.600.- Kč/HM.Pracovník úklidu Mladá Boleslav Plazy.

Přijmeme pracovníka úklidu. Jedná se o úklid haly s mycím strojem. Místo výkonu práce : Mladá Boleslav Plazy. Pracovní doba - PO-PÁ, 8 HOD/denně. Práce na HPP. Mzda : 19.200.- Kč/HM. Nabízíme zázemí stabilní společnosti, možnost finančního ...Servisní pracovník úklidových prací Milovice.

Přijmeme na HPP pracovníka na servisní úklidové práce. Jedná se různorodé úklidové práce. Místo výkonu práce : Milovice a okolí, Středočeský kraj. Pracovní doba : PO-PÁ, 8 hod/denně. Práce na HPP. Mzda : 26000.- Kč/HM - po zaučení možnost ...Pracovník úklidu Brandýs nad Labem.

Přijmeme na DPP pracovníka na úklid haly s mycím strojem . Místo výkonu práce : Brandýs nad Labem. Pracovní doba : PO-PÁ, 2,5 HOD/denně. Mzda : 6500.- Kč/HM.Pracovník úklidu Mochov Praha východ.

Přijmeme na HPP pracovníka na úklid haly. Místo výkonu práce : Mochov Praha východ. Pracovní doba : 7-14 HOD/denně. Práce na HPP. Mzda : 13000.- Kč/HM +příspěvek na dopravu.Servisní pracovník úklidu Milovice.

Přijmeme na HPP pracovníka na servisní úklidové práce . Místo výkonu práce : Milovice a okolí ,okres Nymburk. Pracovní doba :PO-PÁ, 8hod/denně. Práce na HPP. Mzda : 26.000.- Kč/HM. Požadujeme ŘP sk.B, smysl pro zodpovědnost, technickou a ...Pracovník úklidu Mladá Boleslav Čejetice.

Přijmeme na HPP pracovníka/ci na úklid haly s mycím strojem. Místo výkonu práce : Mladá Boleslav Plazy. Pracovní doba : PO-PÁ, 8 HOD/denně. Práce na HPP. Mzda : 19.200.- Kč/HM.Pracovník úklidu Mladá Boleslav Čejetice.

Přijmeme na HPP pracovníka na úklidové práce v Mladé Boleslavi Čejeticích. Jedná se o úklid administrativy a haly. Pracovní doba : PO-PÁ, 8-14 HOD. Práce na HPP. Mzda : 14.900.- Kč/HM.


PoptávkaPracovník úklidu Plazy.29.5.2018 

Pracovník úklidu Plazy.

Přijmeme na HPP pracovníka na úklid haly s mycím strojem. Místo výkonu práce : Mladá Boleslav Plazy. Pracovní doba : PO-PÁ, 8hod/denně. Práce na HPP. Mzda: 19.200.- Kč/HM.


PoptávkaSprávce domů, školy apod. 23.5.2018 

Manželský pár hledá zaměstnání jako správce budovy. Mame zkušenosti se správou obytného domu v Praze, s realitní činností i drobnými opravami a úklidovymi pracemi.Produktový technik elektronick. vstupních systémů

Troufáte si na profesionální technickou podporu produktů EVS a na zajištění odborného poradenství při instalacích u zákazníků? Zvládnete vypracovat technickou dokumentaci, přeložit manuály z angličtiny do češtiny a komunikovat s dodavateli písemnou ...Servisní pracovník úklidu Milovice.

Přijmeme na HPP servisního pracovníka na úklid. Místo výkonu práce : Milovice okres Nymburk. Pracovní doba : PO-PÁ. Práce na HPP. Mzda : 26000.- Kč/HM. Možnost profesního a finančního růstu. Požadujeme ŘP sk.B, fyzickou a technickou zdatnost, ...Pracovník úklidu Brandýs nad Labem.

Přijmeme pracovníka na úklid haly s mycím strojem. Místo výkonu práce : Brandýs nad Labem. Pracovní doba : PO-PÁ, 3,5 hod/denně, 8-11.30 hod. Mzda : 8000.- Kč/HM. Práce na DPP,DPČ,ŽL.


1 2 další