Nabídka

Zootechnik/čka

31.8.2017

Hledáme nového kolegu do menšího týmu zootechniků na české farmě na Třebíčsku.

Máte-li kladný vztah ke zvířatům, v tomto případě ke skotu a máte již v tomto oboru nějakou praxi, tak by se Vám mohla líbit tato nová pracovní příležitost. Velkou výhodou je pak přímo vzdělání SŠ/VŠ v zemědělství. Potřeba je též fyzická zdatnost a ŘP skup. B.

Jaká je náplň práce?
Starost o odchov mladého skotu
Reprodukce
Evidence zvířat

Co Vám nabízí firma?
Různorodou práci na menší české farmě
Práce na ranní směnu (6-14:30) + semtam držení pohotovosti odpoledne
Plat odpovídající zkušenostem a též odvedené práci
Možnosti dalšího rozvoje
Možnost služebního bytu přímo v místě, kde je farma

Jméno:Zuzana Žatečková
Firma:Nový Start
Adresa:Žerotínovo nám. 13/23, 67401 Třebíč
www:www.novystart.com
Telefon:775080805